Usługi

Start biznesu

Jeżeli jesteś na etapie rozpoczynania działalności gospodarczej, pomożemy Ci wybrać formę prowadzonej działalności. Rozważymy różne możliwości, weźmiemy pod uwagę rozmiar Twojego biznesu i jego przedmiot. Oceniamy Twoje potrzeby pod kątem ryzyka prowadzonej działalności gospodarczej, planowanego zatrudnienia, obowiązków ubezpieczeniowych i podatkowych.

Spółka z półki – jeszcze dziś możesz wystawić pierwszą fakturę w swojej nowej firmie!

Oferujemy gotowe spółki z o. o. do sprzedaży od ręki. Dojeżdżamy do klienta na terenie całego województwa dolnośląskiego, Możemy umówić się z Tobą w naszym biurze we Wrocławiu lub Bolesławcu. Możemy także spotkać się w dowolnej kancelarii notarialnej na terenie województwa dolnośląskiego i od razu przenieść udziały wybranej przez Ciebie spółki.

Formalności możemy dopełnić w następujących miastach:

Bolesławiec, Dzierżoniów, Głogów, Góra, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Strzelin, Środa Śląska, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja. Bystrzyca Kłodzka, Syców, Kąty Wrocławskie, Świebodzice, Strzegom, Nowa Ruda, Bielawa, Bogatynia, Jelcz-Laskowice, Chojnów

Zalety oferowanych przez nas spółek:

Spółki znajdujące się w naszej ofercie posiadają:

 • elastyczną Umowę Spółki, o pełnym możliwym katalogu klasyfikacji PKD (68 pełnych klas),
 • wpis do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS),
 • adres siedziby Spółki,
 • w pełni wpłacony minimalny kapitał zakładowy Spółki,
 • otwarty I w pełni aktywny rachunek bankowy w walucie PLN I EUR,
 • Numer Identyfikacji Podatkowej NIP,
 • Numer Statystyczny REGON,
 • rejestracja w VAT oraz VAT – UE,
 • kompletne księgi rachunkowe,
 • aktualne zaświadczenia z US o niezaleganiu z obciążeniami podatkowymi, klasyfikacji.

Koszty zakupu gotowej Spółki

Cena spółki: 2900 zł
Koszty notarialne: 200 zł
Opłata sądowa: 500 zł
Dojazd dojazd do klienta (woj. dolnośląskie): 100 zł
Łącznie: 3700 zł

Co zyskujesz współpracując z nami?

 • Błyskawiczną możliwość działania. Da ci ją w pełni zarejestrowana, czysta spółka z o.o., gotową do pracy, ready made,
 • Spokój. To my zadbamy o pełną obsługę na etapie aktualizacji danych wynikających z przeniesienia udziałów w spółce (usługa nie obejmuje dalszych – opcjonalnych zmian umowy spółki – możemy pomóc za dodatkową opłatą),
 • Czas. Nie tracisz go nie tylko na samodzielne załatwianie formalności, ale także na dojazd. To my znajdziemy Ciebie i umówimy notariusza w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu.

Jeżeli potrzebujesz DZISIAJ rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej pod nowym szyldem.

Jeżeli nie masz czasu na załatwianie formalności związanych z otwieraniem działalności.

Jeżeli chcesz być bezpieczny i nie chcesz ryzykować własnym majątkiem.

Rozważ zakup gotowej spółki z o.o.!

W tej opcji zakładamy dla Ciebie zupełnie nowy, nieistniejący wcześniej podmiot. W tej opcji KRS uzyskujesz maksymalnie w 3 dni (zwykle w 24 godziny), a REGON i NIP oraz wpisy do rejestrów VAT i VAT EU w około 7 dni.

Koszty założenia nowej spółki

Cena za rejestrację: 900 zł
PCC: 25 zł
Urząd Skarbowy: 170 zł
Opłata sądowa: 600 zł
Inne opłaty: 200 zł
Dojazd do klienta: 100 zł
Łącznie: 1 995 zł

Obsługa firm zadłużonych

Firma zadłużona może działać i może wyjść na prostą. Kryzys może nawet wpłynąć ozdrowieńczo na strukturę firmy i na jej politykę korporacyjną i podejście do kontrahentów

W kryzysie proponujemy kilka równoległych działań:

 • ochronę antywindykacyjną w kluczowych dla firmy sprawach (ochrona majątku, odroczenie egzekucji, sprzeciwy od nakazów zapłaty, negocjacje z wierzycielami)
 • windykację należności własnych, często zapomnianych, często wynikających z odpowiedzialności odszkodowawczej podmiotów zewnętrznych,
 • umożliwienie lepszej ściągalności należności od kontrahentów firmy (lepsze umowy, ustanawianie zabezpieczeń, procedury weryfikacji kluczowych kontrahentów).

W naszych działaniach jesteśmy skuteczni. W ostatnim roku naszej działalności wygrywaliśmy 9 na 10 spraw związanych z antywindykacją. Zobacz naszego bloga poświęconego ochronie dłużników: mamnakaz.pl

Windykacja wierzytelności

Prowadzimy sądową windykację należności w oparciu o zastosowanie nowoczesnych metod i oprzyrządowania. W celu przyspieszenia postępowania korzystamy z Elektronicznego Postępowania Upominawczego (e-sąd w lublinie). Opracowaliśmy własne oprogramowanie umożliwiające i usprawniające windykację w sprawach masowych.

Jesteśmy elastyczni w podejściu do zgłaszanych przez naszych klientów problemów. Zajmujemy się pojedynczymi i nietypowymi sprawami, ale obsługujemy także kontrahentów poszukujących stałych rozwiązań w systematycznie pojawiających się problemach z niezapłaconymi fakturami (np. branża SEO, branża IPS).

Windykację możesz zlecić nam poprzez przesłanie mailem opisu sprawy oraz załączonych dokumentów potwierdzających istnienie wierzytelności (umowa, faktura). W pierwszej kolejności podejmiemy próbę polubownego odzyskania należności występując w Twoim imieniu wobec dłużnika.